תוכן עניינים

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או חייגו
053-352-4190

חדש באתר

אודות

אודות בובקט SOS

אנחנו בחברת בובקט SOS מספקים לכם את כל צרכי החפירה ועבודות העפר שלכם! הכלים המתקדמים שברשותנו מאפשרים לנו להשלים כל סוג של פרויקט תוך התחשבות מקסימלית בצרכים, בדרישות ובמגבלות שלכם, וביכולתכם אף להשכיר דרכנו צמ״ה לחפירה ולחסוך על ידי כך כסף רב.

 

למה כולם בוחרים בבובקט SOS?

השכרת בובקט במחיר משתלם: בין אם לפרויקט קטן ובין אם נדרש לכם בובקט כתחליף לאחד שסבל מתקלה בשטח, אנחנו דואגים לכם למיני מעמיס חדיש ומתוחזק שיבצע את העבודה.

ציוד חפירה ייחודי: ברשותנו המיני מחפרון הקטן ביותר בארץ, בעובי 80 ס״מ בלבד – כזה שמסוגל להיכנס גם דרך המעברים הצרים ביותר ולסייע בעבודות חפירה בגינות פרטיות בלי שום בעיה.

שירותי חפירה לכל פרויקט אפשרי: חפירת מרתף, בריכה, חניון, כלונסאות ועוד – אנחנו המומחים לביצוע השלבים הבסיסיים והקריטיים להצלחת הפרויקט כולו.

ניסיון ומומחיות: מאחורינו עומדות יותר מ-15 שנות ניסיון בעבודות עפר וחפירה, ועד היום השלמנו מאות פרויקטים מכל הסוגים בהצלחה אדירה.

ייעוץ מקצועי: צריכים להעריך את סוג האדמה, עומק החפירה הנדרש לפרויקט או אולי אתם רק מעוניינים לקבל הצעת מחיר מדויקת לעבודה? המומחים שלנו עומדים לרשותכם בכל רגע נתון!