תוכן עניינים

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או חייגו
053-352-4190

חדש באתר

פינוי אדמה

פינוי אדמה בכל כמות ובזמן קצר

בחלק גדול מעבודות התשתית והבנייה מתבצעות חפירות. בעקבות כל חפירה ישנה כמות גדולה של אדמה שנוצר צורך לפנות אותה מהאתר. בובקט SOS מספקת את השירות של פינוי אדמה בכל רחבי הארץ, ביעילות רבה ובהתאם במהירות. כמו כן אנחנו מקפידים על התנהלות בטיחותית ואחראית, כך שאתם יכולים לסמוך עלינו בעיניים עצומות.

 

פינוי כל סוגי האדמה כולל אדמה חולית וסלעית

השכרת בובקט עם או ללא מפעיל לצורך פינוי

מפנים כמויות גדולות של אדמה לאחר חפירה

אפשרות לקבוע את הפינוי מהיום להיום

שירות בפריסה ארצית

 

להזמנה דחופה וייעוץ חייגו:

053-352-4190

פינוי אדמה

 

איך מפנים אדמה כדי להשלים את הפעולה במקסימום יעילות?

* תכנון – השלב הראשון בפינוי האדמה המיותרת הוא תכנון מוקפד של התהליך, בהתאם לתנאי השטח ולכמות האדמה.

* העברה למכולה / משאית – בשלב הראשון האדמה שהוצאה כדי לאפשר את הבנייה מועברת למכולה. כשהכמות קטנה ניתן לבצע פעולה זו באמצעים ידניים, ובכמויות גדולות נעזרים בשופל או בובקט. במידת הצורך אנחנו משתמשים גם במשאיות לפינוי עפר ואדמה מאתרי בנייה גדולים.

* הטמנה – למרות שאדמה היא חומר אורגני, אי אפשר כמובן לשפוך אותה סתם כך בשטח פתוח ברשות הרבים. ישנם אתרי הטמנה ייעודיים לעפר ואדמה. אנחנו כמובן מספקים אישורים על ההעברה לאתרים מורשים.

* פעולות משלימות – בחלק מהמקרים לאחר פינוי האדמה נדרש הידוק של הקרקע, יישור וכו'. במידת הצורך נבצע גם את הפעולות האלה כך שהשטח יהיה מוכן להמשך העבודות.

 

מתי צריך להזמין בובקט לפינוי אדמה?

* באזורים צרים – היתרון המרכזי של בובקטים על פני כלי צמ"ה אחרים הוא המידות הצנועות שלו שמאפשרות לו גישה בכל מקום, כולל כשיש מרווח פעולה צר במיוחד.

* כשנדרשת גמישות – עוד יתרון של בובקט הוא היכולת להסתובב סביב הציר של עצמו, כלומר ב-360 מעלות. בהתאם מצב נוסף שבו בובקט הוא הציוד הרלוונטי לפינוי אדמה הוא כשיש צורך במקסימום גמישות.

* כמויות אדמה קטנות – בובקט מגיע עם יעה קטן יחסית ומבטיח יעילות מרבית כשיש כמות אדמה קטנה יחסית.

 

בובקט קטן לפינוי אדמה במקומות צרים – הכי קטן בארץ!

ברשות חברת בובקט SOS המיני מחפרון הכי קטן בארץ – בובקט שרוחבו 80 ס"מ בלבד, ולכן הוא מסוגל לעבור גם במקומות צרים במיוחד. בין השאר ניתן להשכיר את המיני מחפרון הייחודי שברשותנו גם לשימוש בגינות פרטיות, ביעילות רבה ובלי לחשוש מנזק לתשתיות או למבנה.

 

פינוי אדמה מהחצר לאחר חפירת בריכה או מרתף

* פינוי לאחר חפירה של מרתף – זהו השלב האחרון בפרויקט. אנחנו אמונים גם על ביצוע כל השלבים הקודמים ובהם קידוח ניסיון לבדיקת הקרקע, חיזוק היסודות כדי להבטיח יציבות במהלך העבודות, החפירה של המרתף וכאמור פינוי האדמה. צברנו ניסיון גם בפינוי האדמה אחרי חפירת מרתפי שירות וגם אחרי חפירה של מרתף עיקרי שמשתרע על שטח נרחב ולכן כמות האדמה שמפונה משמעותית יותר.

* פינוי לאחר חפירת בריכה – גם במקרה כזה אנחנו מציעים שירות מקיף, שכולל תכנון, חפירה, דיפון ולסיום פינוי האדמה המיותרת והשארת השטח נקי.

 

כמה עולה לפנות אדמה עם חברת בובקט SOS?

העלות של השירות מושפעת מ-4 פרמטרים עיקריים:

1. כמות האדמה – ככל שהכמות גדולה יותר, מחיר הפינוי גבוה יותר אבל העלות לקוב פוחתת.

2. סוג האדמה – כל סוג של קרקע מתאפיין ברמת קושי אחרת ולכן מצריך כמות עבודה שונה. כך לדוגמה פינוי של אדמה חולית זול יותר בהשוואה לפינוי של אדמה סלעית.

3. נגישות – כדי לספק הצעת מחיר מדויקת אנחנו צריכים להבין את תוואי השטח ובפרט האם יש מגבלות על הנגישות לאדמה שצריך לפנות.

4. לוקיישן – אנחנו מפנים אדמה מכל מקום בארץ, ומספקים הצעות מחיר משתלמות בכל מקום. לדוגמה, פינוי עד 10 קוב מתומחר ב-500 עד 1,000 ש"ח, ופינוי 20 קוב ב-1,200-1,800 ש"ח.