תוכן עניינים

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או חייגו
053-352-4190

חדש באתר

פינוי חול

פינוי חול מהיום להיום מאתרי בניה, חצר פרטית או בניין

כל חול מיותר שנשאר בסביבה צריך להתפנות מהמקום, ויפה שעה אחת קודם. יש ביקוש רב לפינוי כמויות גדולות חול במהרה ממקומות כמו בתים שעברו שיפוץ, גינות, בתי מסחר, מפעלים וכמובן אתרי בנייה.

באילו מקרים צריך להזמין בובקט לצורך פינוי חול, איך מפנים חול מהגינה ולאן מפנים אותו? מקווים שפיניתם לכם קצת זמן, כי כל המידע כאן לפניכם.

 

צריכים לפנות חול מהגינה?

פינוי כמויות גדולות של חול מהיום להיום

השכרת בובקט עם או ללא מפעיל

מפנים את החול לאתר מחזור או הטמנה

פועלים בכל הארץ

 

להצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו:

053-352-4190

פינוי חול

 

עושה את העבודה – מתי להזמין בובקט לצורך פינוי חול?

עבודות בנייה – בין היתר הבובקט משמש לפינוי עפר וחול, לסילוק או הנחת חול חדש במקום.

שיפוצים – ברוב המקרים לאחר שיפוצים במבנה תישאר במקום כמות גדולה של חול, שכמובן צריך לפנות בהקדם.

עבודות כביש – במהלך בנייה, חידוש או תיקון כבישים קיימים, גם כאן נערמת כמות גדולה של חול במהלך העבודות.

חפירותבעבודות חפירה לעומק כמו בניית מרתף, בניית תשתית לבריכה או כל בנייה תת קרקעית יוצרת כמות גדולה של חול על פני הקרקע שצריך לפנות.

 

חופרים לכם – באילו מקרים צריך לפנות חול לאחר חפירה?

1. חפירה לעומק – בכל מקרה בו יש לבצע חפירה מתחת לפני הקרקע, בין אם מדובר בהכנת תשתית עמוקה לבניית מגדל משרדים או בניין מגורים או מבנה מתחת לאדמה.

2. חפירה על פני השטח – גם בחפירות על פני השטח נוצרת שכבה של חול במהלך העבודה, אם יש צורך בהסרת השכבה העליונה כדי להכשיר את הקרקע, מהלך כזה יוצר כמות של חול.

3. חפירות צרותחפירות המיועדות להנחת תשתיות, צינורות, כבלים, ציוד לתקשורת או חשמל. אמנם החפירות הן צרות אך יכולות להיות עמוקות או ארוכות, וכן דורשות הוצאת חול רב.

4. חפירות בבתים פרטיים – דירות שעברו שיפוץ אמנם זכו למראה משודרג יותר, אך במקום נשאר שאריות של פסולת כתוצאה מהעבודה, בין היתר גם חול רב שנשאר בתוך המבנה או בגינה.

 

איך מפנים חול מהגינה? כך תעשו זאת נכון

√ שימוש בכלי בובקט – צרו קשר עם חברה המציעה שירות עם כלי הבובקט לפינוי פסולת, חצץ ואפר ממקומות פרטיים וציבוריים. חברת בובקט SOS מציעה שירות השכרת בובקט בכל חלקי הארץ, עם כלים איכותיים המתאימים לפינוי הריסות וחול מהגינה.

√ תכנון מוקדם – לפני שמתחילים בשלב פינוי החול, החברה תעריך את המצב בשטח, תבדוק כיצד תכנס עם הכלי לשטח הגינה, מהם דרכי הגישה הזמינים וכיצד תפנה את החול בלי לפגוע בשאר הדברים שנמצאים במקום.

√ בחירת הכלי – יש לבחור בכלי המתאים ביותר לביצוע פינוי החול ולהתחשב בגודל המקום, פתח הכניסה וכמות החול שיש לפנות.

 

שומרים על הסביבה – לאן מפנים את החול?

אתר הטמנה – מטמנה, או בשמו השני אתר הטמנה, מיועד לפינוי פסולת בצורה מרוכזת מאתרי בנייה, מסוג פסולת יבשה. כמו חומרים אחרים שמגיעים מאתרי בנייה וביניהם גם חצץ, חלקי בלוקים, אפר ועוד, גם חול נחשב כפסולת יבשה ומיועד להתפנות למקום. ישנם אתרים מסוימים שנקבעו מראש על פי המשרד להגנת הסביבה ובעלי המקצוע יודעים היכן הם נמצאים.

אתר מחזור – אולי הפסולת שברשותם נראית לכם מיותרת ולא אפקטיבית, אבל תתפלאו לשמוע שהחול שאתם רוצים לפנות יכול לשמש אחרים ולהועיל להם. גם אתרי מחזור הם מקומות מאושרים ומורשים לפינוי פסולת, כך שבעלי המקצוע המתעסקים בפינוי חול יודעים לאן להגיע.

 

מחיר פינוי חול מהחצר – כמה זה צפוי לעלות?

איך מפנים חול מהחצר טווח מחירים ממוצע
השכרת בובקט לפינוי חול מהחצר ללא מפעיל החל מ-600 ₪ ליום עבודה
השכרת בובקט עם מפעיל מורשה לפינוי חול מהחצר כולל הובלה החל מ- 1,000 ₪ ליום
הובלת בובקט אל החצר החל מ-300 ₪
הובלת חול עם מיני מחפרון אופני כולל טרנצ'ר החל מ-190 ₪ לשעה