תוכן עניינים

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או חייגו
053-352-4190

חדש באתר

חפירת בורות

חפירת בורות לכל מטרה – במחיר משתלם

יש מקום בגינה, ויש צורך בבור, אז למה שלא לחפור אחד? בין אם זה לאיסוף שפכים ופסולת ובין אם זה לאגירת מים או מניעת הצפות – יש סיבות רבות ושונות שבגללן תרצו בור בגינה, ואנחנו בחברת בובקט SOS נסייע לכם לחפור ולהכין אותו לשימוש המיועד בו. בואו לגלות איך חפירת בורות יכולה לסייע לכם וכמה זה אמור לעלות לכם.

 

חפירת בורות מכל הסוגים מהיום להיום

חפירת בור ביוב, בור ספיגה למי גשם…

חפירה באמצעות בובקט בפריסה ארצית

בדיקת קרקע לפני החפירה

שירות בפריסה ארצית

 

למידע נוסף והצעת מחיר חייגו:

053-352-4190

 

חפירת בורות

 

איך בודקים את הקרקע לפני חפירת בור?

כדי שנוכל לוודא שהבור ישרת את מטרתו, צריך ראשית לבדוק את הקרקע ולהבין בתוך מה אנחנו למעשה יוצרים אותו. מהבדיקה אנחנו מחפשים ממצאים כמו:

√ מידת השטח הפנוי עבור הבור

√ הגודל הנכון של הבור בהתאם למטרתו

√ האם קיימים בורות אחרים או מבנים תת קרקעיים

√ יכולת הקרקע לנקז בעצמה מים ומי שפכים

 

חפירת בור ספיגה למי גשמים

אם מסיבה מסוימת הבית שלכם או אפילו חלק אחד בו ובגינה אינו מקושר למערכת מים, אפשר להקים בגינה בור חלחול שמטרתו לנזק את מי הגשמים ולהעביר אותם למאגר מי תהום. תוכלו להשתמש מחדש במים שהבור יאסוף, ויש לו עוד יתרונות רבים נוספים:

√ מניעת הצפות

√ הגנה על יסודות המבנה ומבנים תת קרקעיים מפני לחצים הידראוליים

√ שמירה לאורך זמן על מערכות איטום תת קרקעיות

 

חפירת בור ביוב ביתי

אם חלק מהבית שלכם לא מחובר למערכת ביוב, אפשר ליצור בור כחלופה למערכת הביוב הציבורית ולהתקין מערכת ביוב ביתית, שתהיה למעשה בור שיאסוף את השפכים. תצטרכו לרוקן את הבור בעזרת מערכת שאיבה אחת לזמן מה, כאשר הוא מתמלא. ניתן להקים בורות שכאלה גם ליצירת מערכת ביוב זמנית, בדרך כלל באתרי בנייה.

 

חפירת בור מים למניעת הצפות

באופן כללי, כל בור שנחפור יסייע למנוע הצפה, וזאת תהיה הפונקציה המשנית שלו כל עוד הבור יישאר פתוח. ובכל זאת, אינכם רוצים שבור הביוב הביתי ישמש למטרה שכזו, מכיוון שהנוזלים שבסופו של דבר ימלאו את הבור יצאו החוצה ויתחילו למלא את האדמה.

אמנם הפסולת הפיזית והכבדה תישאר למטה, אך המים עלולים להיות מזוהמים וכך לזהם מאגרי מי תהום. זאת ועוד, כדאי שלא לחפור בור שכזה ליד עצים, מכיוון שהשורשים שלהם עלולים לסתום אותו לאורך הזמן.

 

איך חופרים בור כשאין גישה למחפר?

אפשר לחפור בור בגינה ב-2 דרכים:

חפירה ידנית: זוהי השיטה הפשוטה והפחות בעייתית, מכיוון שהיא כמעט תמיד אפשרית. עם זאת, לרוב לא בוחרים בה מכיוון שהיא דורש יותר זמן ומאמץ, וברשותנו אפשרות אחרת ועדיפה יותר.

חפירה עם בובקט: הבובקט מפשט ומזרז את העבודה באופן משמעותי, וברשותנו בובקט ברוחב 80 ס״מ בלבד, שיכול להיכנס לגינה הביתית כמעט בלי שום בעיה ולבצע שם את העבודה.

 

כמה עולה לחפור בור?

לחפירת בור תשלמו החל מ-4,000 ש״ח, כשהמחיר תלוי במספר גורמים:

גודל, עומק וקוטר הבור: ככל שהבור יהיה גדול יותר, כך המחיר לחפירתו יהיה יקר יותר.

סביבת העבודה: אם לא מתאפשרת בשום צורה עבודה בעזרת מיני מחפרון, נצטרך לחפור ידנית, מה שייקר את עלות החפירה.

סוג הקרקע: ככל שהקרקע קשה יותר, כך ייקח זמן ומאמץ רב יותר לחפור את הבור.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל כבר עכשיו הצעת מחיר משתלמת לחפירת בור לכל מטרה – מבטיחים שתקבלו מחיר הוגן ומשתלם שלא תרצו לפספס!