תוכן עניינים

לייעוץ ראשוני השאירו פרטים או חייגו
053-352-4190

חדש באתר

עבודות פיתוח

עבודות פיתוח – מפתחים את העתיד

עבודות פיתוח מלוות אותנו מקום המדינה, והן חלק חשוב מפיתוח הערים, הבנייה ופיתוח הסביבה. אחד הכלים הנפוצים ביותר בעבודות הפיתוח הוא הבובקט, מיני מעמיס רב שימושי, שתפגשו בכל אתר בנייה.

אילו עבודות מהסוג הזה עושים עם בובקט, האם זה מתאים גם לעבודות גינון, וכמה תשלמו עבור השירות? מזמינים אתכם לגלות את התשובות כבר עכשיו.

 

ביצוע מגוון סוגי עבודות הפיתוח באמצעות בובקט

חפירת תעלות, הכנת תשתיות, קידוח יסודות…

עבודות גינון ופיתוח כולל פיתוח שבילי הליכה

מחיר הוגן על כל שירות דרכנו

עובדים בכל הארץ

 

לבירורים וייעוץ חייגו:

053-352-4190

 

עבודות פיתוח

 

דוגמאות לפרויקטים בתחום הפיתוח שעושים עם בובקט

קידוח יסודות – כחלק מעבודות הפיתוח, הבובקט משמש לקידוח חורים ליסודות קטנים בתוך הבטון או הקרקע.

עבודות אפר בגינה – הבובקט בעל יכולות תמרון מעולות המאפשרות יישור או פיזור האדמה והאפר, גם כאשר השטח יחסית קטן ועם כמה מכשולים בדרך כמו: עמודי חשמל, עמודי תאורה, עצים ועוד.

פינוי אשפה – בכל עבודת פיתוח מצטברת כמות גדולה של אשפה שצריכה להתפנות מהאזור. הבובקט מתאים לפינוי ושינוע של חול, חצץ, מלט ושאר אלמנטים, תוך יכולות תמרון במקומות קטנים.

חפירה – דווקא במקומות מאתגרים, צרים או קטנים, הבובקט יכול לבצע עבודות חפירה בצורה יעילה, כמו חפירת תעלות, יצירת יסודות והכנת תשתיות לצרכי פיתוח.

 

4 עבודות פיתוח ותשתיות נפוצות 

1. עבודות בטון – הבטון הוא אחד מחומרי הגלם הנפוצים בעבודות פיתוח ותשתיות, הודות לעמידות והחוזק שלו. הבטון עובר תהליך של ערבוב עם צמנט, חול, חצץ ומים, ואת התערובת מעבירים עם מערבל בטון ליישום החומר במקום.

2. סלילת כבישים ומדרכות – אחת העבודות השכיחות ביותר בתחום פיתוח תשתיות עירוניות ובין עירוניות, המהוות את הבסיס בכל עיר ובכל מקום ברחבי הארץ. העבודות כוללות גם בין היתר הכנה לרמזורים, הכנה לריהוט רחוב ומערכות השקיה וגינון.

3. אינסטלציה, בניית קווי ביוב וניקוז – ביצוע חפירת תעלות להנחת קווי הביוב והניקוז הם חלק בלתי נפרד מעבודות הפיתוח, וכוללות שימוש בבובקט להנחת קווי מים, קווי ביוב וצנרת.

4. הנחת קווי חשמל ותשתיות – חפירת יסודות באזורי מגורים שלא ניתן להתקיים בלעדיהם, יהיו למטרת הנחת קווי חשמל, צנרת גז, תשתיות אינטרנט, טלפון ועוד.

 

עבודות פיתוח וגינון – סוגי עבודות לדוגמה

הכנת הקרקע – עוד לפני שמתחילים במלאכת הבנייה, יש להכין את הקרקע ולנקות את השטח לקראת פיתוח ועבודת הגינון. העבודה תכלול פינוי אשפה מהמקום, נשיאת חול, חציבה, הריסת קירות או מבנים והידוק האדמה.

פיתוח שבילי הליכה – לצד הגינות המטופחות שיופיעו בצידי השביל, יש לדאוג לסלילת מסלול הליכה להולכי רגל. העבודה כוללת בין היתר עבודות חפירה, פיזור חול, יישור האדמה, שינוע והנחת המרצפות.

פיתוח אזור הגינון – העבודה תכלול עבודת ריצוף, פיזור ואיסוף של החול, הובלת סלעים כבדים, הנחת מסלולי ריצוף ותיחום, שינוע אדמה וקידוח יסודות להנחת מערכת השקיה ותאורה.

 

מחירון עבודות פיתוח – כמה זה עולה?

סוג העבודה טווח מחירים ממוצע לפני מע"מ
עבודת עפר ופיתוח הכוללת מילוי והידוק הקרקע לפי מ"ק 200-250 ₪
חציבה או חפירת הקרקע לפי מ"ק, תלוי בסוג הקרקע 60-80 ₪
חפירת קורות יסוד ברוחב 50 ס"מ לפי מ"ק 80-90 ₪
יישור השטח לצרכי גינון, הנחת יסודות או בנייה בשטח לא מפולס 20-30 ₪ למטר
הנחת אספלט לצרכי פיתוח, מחיר למטר 200-300 ₪
חפירת יסודות להקמת בריכה 40-50 ₪ לפי מ"ק
הקמת מסלעה לא כולל חומרים והובלה 350-400 ₪ למ"ר
השכרת בובקט לעבודות עבר ופיתוח ליום שלם 1,200-1,600 ₪